Федірки
Волочиський район, Хмельницька область

проект рішення щодо акцизів

проект  Р І Ш Е Н Н Я

....................сесії сільської ради

від .................... року    с.Федірки               №…

Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Федірківської сільської ради на 2016 рік.

Керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про внесення  змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів  України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р., Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пунктом 24 частини першої статті 26 та частиною першою статті 69  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити на території Федірківської сільської ради на 2016 рік ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 (п’ять) відсотків від вартості (з податком на додану вартість).
  2. Визначити платниками акцизного податку осіб-суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території Федірківської сільської ради та підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.
  3. Термін чинності цього рішення з 1 січня 2016 року до 31 грудня 2016 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                             Л.Ф. Кучер